Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
18.10 GBP
27-04-2026 16:28:45
18.10 GBP
18.10 GBP
27-04-2026 22:10:13
| Author | Patrick Gale |
|---|---|
| Edition | 1st paperback ed |
| Height | 128mm |
| Imprint | Tinder Press |
| ISBN | 9781472205353 |
| Languages | English |
| Number of pages | 359 |
| Publication date | 04 Apr 2019 |
| Publisher | Headline Publishing Group |
| Spine width | 43mm |
| Weight | 258g |
| Width | 197mm |
