Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 216 x 292 x 5mm | 304g |
|---|---|
| Format | Paperback | 64 pages |
| Height | 218mm |
| Imprint | Search Press |
| ISBN | 9781782215271 |
| Languages | English |
| Number of pages | 63 |
| Publication date | 31 Aug 2017 |
| Publication place | Tunbridge Wells, United Kingdom |
| Spine width | 7mm |
| Weight | 300g |
| Width | 292mm |
