Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 193 x 257 x 20mm | 499g |
|---|---|
| Format | 72 pages |
| Height | 264 mm |
| Imprint | Frederick Warne |
| ISBN | 9780241249444 |
| Languages | English |
| Number of pages | 69 |
| Publication date | 06 Sep |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Penguin Young Readers Group |
| Spine width | 14 mm |
| Weight | 510 g |
| Width | 200 mm |
