Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Ages | 0-5 |
|---|---|
| Dimensions | 200.66 x 271.78 x 5.08mm | 204.12g |
| Format | Paperback | 32 pages |
| Height | 276mm |
| Imprint | Dover Publications |
| ISBN | 9780486217116 |
| Languages | English |
| Number of pages | 31 |
| Publication date | 01 Jun 1971 |
| Publication place | New York, United States |
| Spine width | 3mm |
| Weight | 143g |
| Width | 208mm |
