Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 298 x 274 x 15 mm |
|---|---|
| Height | 278 mm |
| Imprint | Frederick Warne |
| ISBN | 9780723268567 |
| Languages | English |
| Number of pages | 12 |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 15 mm |
| Weight | 746 g |
| Width | 299 mm |
