Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Author | Beatrix Potter |
|---|---|
| Dimensions | 167 x 126 x 17 mm |
| Edition | Hardback original |
| Height | 123 mm |
| Imprint | Frederick Warne |
| ISBN | 9780723281429 |
| Languages | English |
| Number of pages | 30 |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 17 mm |
| Weight | 244 g |
| Width | 177 mm |
