Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Dimensions | 250 x 177 x 9 mm |
|---|---|
| Edition | |Reprint |
| Height | 187mm |
| Imprint | Frederick Warne |
| ISBN | 9780241324301 |
| Languages | English |
| Number of pages | 64 |
| Publication date | 30 Oct 2017 |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 15mm |
| Weight | 437 g |
| Width | 258mm |
