Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
22.00 GBP
22.00 GBP
17-05-2026 07:47:30
| Height | 166 mm |
|---|---|
| Imprint | Harvard Business Review Press |
| ISBN | 9781633691186 |
| Languages | English |
| Number of pages | 192 |
| Spine width | 21 mm |
| Weight | 396 g |
| Width | 262 mm |
