Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | Short stories |
|---|---|
| Height | 165 mm |
| Imprint | Penguin Books |
| ISBN | 9780141373409 |
| Languages | English |
| Number of pages | 160 |
| Publication date | 06 Sep 2016 |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 22 mm |
| Weight | 548 g |
| Width | 238 mm |
