Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
12.99 EUR
03-12-2024 16:34:09
| Category | General arts |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 140 x 16 mm |
| Edition | New edition |
| Format | Paperback |
| Height | 142mm |
| Imprint | Frances Lincoln Limited Publishers |
| ISBN | 9780711239302 |
| Languages | English |
| Number of pages | 176 |
| Pages | 192 pages, Four colour |
| Publication date | 28 Mar 2018 |
| Publisher | Frances Lincoln Publishers Ltd |
| Spine width | 17mm |
| Weight | 382g |
| Width | 260mm |
