Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 209 mm |
|---|---|
| Imprint | Christian Focus |
| ISBN | 9781857922325 |
| Languages | English |
| Number of pages | 40 |
| Publication date | 31 Aug 1996 |
| Spine width | 2 mm |
| Weight | 108 g |
| Width | 199 mm |
