Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
15.35 GBP
16-05-2026 19:16:50
15.35 GBP
15.35 GBP
16-05-2026 19:58:50
| Author | Julian Barnes |
|---|---|
| Dimensions | 198 x 129 x 20 mm |
| Edition | Reprint |
| Height | 202 mm |
| Imprint | Vintage Books |
| ISBN | 9780099540137 |
| Languages | English |
| Number of pages | 288 |
| Publication date | 06 Aug 2009 |
| Publisher | Vintage Publishing |
| Spine width | 18 mm |
| Weight | 268 g |
| Width | 154 mm |
