Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Annual energy consumption | 276 kWh |
|---|---|
| Capacity litres | 225 |
| Colours | White |
| Controls | Manual Dial |
| Cord length | 190 cm |
| Defrost | Frost Free |
| Depth | 668.0 mm |
| Energy rating | A+ |
| Frequency | 50 Hz |
| Height | 544.0 mm |
| Manufacturer guarantee | 1 year parts & labour |
| Net Freezer Capacity | 180 Litres |
| Type | Upright |
| Voltage | 230 V |
| Weight | 61.0 kg |
| Width | 595.0 mm |
