Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.99 GBP
10.99 GBP
01-04-2026 19:53:39
| Height | 177 mm |
|---|---|
| Imprint | Harper Voyager |
| ISBN | 9780007161850 |
| Languages | English |
| Number of pages | 390 |
| Publisher | HarperCollins Publishers |
| Spine width | 33 mm |
| Weight | 230 g |
| Width | 113 mm |
