Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 159 mm |
|---|---|
| Imprint | The University of Chicago Press |
| ISBN | 9780226444185 |
| Languages | English |
| Number of pages | 216 |
| Publication date | 24 Mar 2017 |
| Publisher | UNIVERSITY OF CHICAGO PRESS |
| Spine width | 24 mm |
| Weight | 480 g |
| Width | 235 mm |
