Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
334.49 GBP
334.49 GBP
27-05-2025 18:03:34
| Closest focusing distance | 0.29 m |
|---|---|
| Colour | Zwart |
| Component for | SLR |
| Diameter | 7.15 cm |
| Filter size | 55 mm |
| Length | 9.7 cm |
| Lens mount interface | Sony A-mount |
| Lens structure | 10/9 |
| Lens type | Prime Lens |
| Magnification | 1 x |
| Maximum aperture | f2.8 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Number of diaphragm blades | 9 |
| Suitable for | Sony DSLR camera |
| Type of use | Food,Portrait,Product,Macro,Travel |
| Weight | 0.405 kg |
