Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
13.33 GBP
70.21
12-04-2025 03:35:53
24.99 GBP
70.21
23-12-2025 22:39:16
25.19 GBP
70.21
20-06-2025 16:10:35
70.20 GBP
70.21
05-04-2025 07:24:09
70.21 GBP
70.21
06-04-2025 14:25:53
| Country of origin | Japan |
|---|---|
| Label colour | Black on transparent |
| Master outer case height | 20.2 cm |
| Master outer case length | 46 cm |
| Master outer case width | 31 cm |
| Package type | Box |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Products per pallet | 6175 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tape Length | 9 m |
