Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.00 GBP
12.00 GBP
28-06-2025 02:02:37
| Height | 223 mm |
|---|---|
| Imprint | Bloodaxe Books |
| ISBN | 9781780373072 |
| Language | English |
| Number of pages | 112 |
| Spine width | 11 mm |
| Weight | 382 g |
| Width | 226 mm |
