Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
8.99 GBP
8.99 GBP
14-05-2026 17:12:23
| Edition | Paperback original |
|---|---|
| Height | 130 mm |
| Imprint | Corgi Books |
| ISBN | 9780552176125 |
| Languages | English |
| Number of pages | 311 |
| Publisher | Transworld |
| Spine width | 20 mm |
| Weight | 226 g |
| Width | 196 mm |
