Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.99 GBP
14.99 GBP
14-12-2025 23:01:44
| Dimensions | 226x178 |
|---|---|
| Height | 226 mm |
| Imprint | Nourish |
| ISBN | 9781848993167 |
| Languages | English |
| Number of pages | 176 |
| Publication date | 18 May 2017 |
| Publisher | Watkins Media |
| Spine width | 21 mm |
| Weight | 586 g |
| Width | 177 mm |
