Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
12.99 GBP
25-05-2026 21:43:15
| Dimensions | 198 x 127 x 25 mm |
|---|---|
| Height | 128 mm |
| Imprint | Bantam Press |
| ISBN | 9780553818666 |
| Languages | English |
| Number of pages | 416 |
| Publisher | Transworld Publishers Ltd |
| Spine width | 28 mm |
| Weight | 336 g |
| Width | 196 mm |
