Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
20.00 GBP
20.00 EUR
14-10-2025 08:36:09
| Height | 263 mm |
|---|---|
| Imprint | Dorling Kindersley Limited |
| ISBN | 9780241302118 |
| Languages | English |
| Number of pages | 256 |
| Publisher | Dorling Kindersley Ltd |
| Spine width | 30 mm |
| Weight | 1232 g |
| Width | 221 mm |
