Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
45.59 GBP
45.59 GBP
20-01-2025 07:45:57
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 220 V |
| Cables included | AC |
| Depth | 160 mm |
| Efficiency | 83% |
| Fan diameter | 14 cm |
| Height | 86 mm |
| Noise level | 15 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Package depth | 270 mm |
| Package Height | 170 mm |
| Package width | 100 mm |
| Power protection features | Over current,Over voltage,Overheating,Overload,Short circuit,Under voltage |
| RoHS compliance | Yes |
| Total Power | 600 W |
| Width | 150 mm |
