Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
16.99 GBP
16.99 GBP
02-04-2026 19:58:52
| Dimensions | 197x196 |
|---|---|
| Format | Hardback | 144 pages |
| Height | 194 mm |
| Imprint | Ebury Press |
| ISBN | 9780091939007 |
| Languages | English |
| Number of pages | 141 |
| Publication date | 25 Aug 2011 |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Ebury Publishing |
| Spine width | 16 mm |
| Weight | 510 g |
| Width | 192 mm |
