Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Category | Road & motor vehicles: general interest |
|---|---|
| Height | 245 mm |
| Imprint | BBC Books |
| ISBN | 9781846074646 |
| Languages | English |
| Number of pages | 223 |
| Pages | 224 pages |
| Publisher | Ebury Publishing |
| Spine width | 15 mm |
| Weight | 744 g |
| Width | 189 mm |
