Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Built-in display | Yes |
|---|---|
| Charger | Yes |
| Handset type | Wired handset |
| Intercom | No |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Package depth | 230 mm |
| Package Height | 60 mm |
| Package width | 200 mm |
| Speakerphone | Yes |
| Type | Analog telephone |
| Volume control | Digital |
| Weight | 787 g |
