Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Cable length | 1.82 m |
|---|---|
| Cables included | AC,DC |
| Certification | RoHS |
| Device type | Power adapter - external |
| Frequency required | 50/60 Hz |
| Input voltage | AC 120/230 V |
| Max electric current | 6.32 A |
| Output Power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
