Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
3.51 GBP
3.51 ZAR
| Component for | PC |
|---|---|
| Depth | 147 mm |
| HDD Capacity | 1000 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 3.5" |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Height | 26.1 mm |
| Interface | Serial ATA III |
| Non-operating shock | 350 G |
| Non-operating vibration | 1.04 G |
| Operating shock | 70 G |
| Operating vibration | 0.67 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Storage drive buffer size | 64 MB |
| Type | HDD |
| Weight | 450 g |
| Width | 101.6 mm |
