Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Capacity | 64 GB |
|---|---|
| Depth | 16.8 mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Fingerprint reader | No |
| Form Factor | Capless |
| Height | 6.8 mm |
| Read speed | 120 MB/s |
| USB Version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 3 g |
| Width | 15.2 mm |
