Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
20.00 GBP
20.00 GBP
03-12-2024 16:37:27
| Dimensions | 245 x 196 x 22 mm |
|---|---|
| Edition statement | Revised ed. |
| Format | 272 pages |
| ISBN | 9781595555274 |
| Languages | English |
| Price | 26.99 |
| Product dimensions | 0.95 H x 9.51 L x 7.57 W |
| Publication place | Nashville, United States |
| Publish Date | September 2013 |
| Publisher | Thomas Nelson Publishers |
| Weight | 617 g |
