Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| 3-leg | Loudspeakers |
|---|---|
| Carrying Case | Ja |
| Closed size | 60 tot 70cm |
| Colour | 58 mm |
| Includes quick release plate | Yes |
| Includes tripodhead | Yes |
| Material | Aluminium, koolstofvezel |
| Maximum load | 15 kg and heavier |
| Minimum height | 26 |
| number of sections | 3 |
| Photo / video | Photo / Video |
