Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 340 mm |
|---|---|
| Imprint | Taschen |
| ISBN | 9783836571470 |
| Languages | French |
| Number of pages | 392 |
| Spine width | 38 mm |
| Weight | 1 g |
| Width | 250 mm |
