Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Author | Sarah J. Maas |
|---|---|
| Country of publication | UNITED KINGDOM |
| Dimensions | 129 x 198 x 46mm | 467g |
| Edition | 1st paperback ed |
| Format | 672 pages |
| Height | 198 mm |
| Imprint | Bloomsbury Children's Books |
| ISBN | 9781408887974 |
| Languages | English |
| Publication date | 00 BST |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Bloomsbury Publishing (UK) |
| Spine width | 47 mm |
| Status | In Print |
| Weight | 468 g |
| Width | 129 mm |
