Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Category | Fantasy |
|---|---|
| Dimensions | 196x133 |
| Edition | 1st paperback ed |
| Format | 464 pages |
| Height | 132 mm |
| Imprint | Gollancz |
| ISBN | 9781473211575 |
| Languages | English |
| Publication place | London, United Kingdom |
| Publisher | Orion Publishing Co |
| Spine width | 33 mm |
| Weight | 316 g |
| Width | 198 mm |
