Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
12.99 GBP
31-05-2026 05:30:13
| Dimensions | 187 x 120 x 14 mm |
|---|---|
| Height | 190 mm |
| Imprint | Penguin Classics |
| ISBN | 9780241303092 |
| Languages | English |
| Number of pages | 80 |
| Publisher | Penguin Books Ltd |
| Spine width | 13 mm |
| Weight | 150 g |
| Width | 117 mm |
