Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | Fifteenth edition |
|---|---|
| Height | 245 mm |
| Imprint | Routledge |
| ISBN | 9780415492287 |
| Languages | English |
| Number of pages | 601 |
| Publisher | Taylor and Francis |
| Spine width | 27 mm |
| Weight | 1378 g |
| Width | 191 mm |
