Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
6.99 GBP
7.82 GBP
28-06-2025 02:58:06
7.82 GBP
7.82 GBP
26-03-2026 08:53:12
| Edition | Paperback original |
|---|---|
| Height | 194 mm |
| Imprint | Yearling |
| ISBN | 9780449815922 |
| Languages | English |
| Number of pages | 144 |
| Publisher | Random House Children's Books |
| Spine width | 9 mm |
| Weight | 106 g |
| Width | 132 mm |
