Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 264 mm |
|---|---|
| Imprint | Schwartz & Wade Books |
| ISBN | 9780385373302 |
| Languages | English |
| Number of pages | 40 |
| Publisher | Random House Children's Books |
| Spine width | 14 mm |
| Weight | 618 g |
| Width | 291 mm |
