Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
11.99 GBP
17.99 EUR
24-02-2026 23:46:25
17.99 GBP
17.99 EUR
20-03-2026 00:24:51
| Host interface | USB Type-A |
|---|---|
| Hot-Plug support | Yes |
| Interface | USB 2.0 |
| Output interface | Bluetooth |
| Package depth | 102 mm |
| Package width | 118 mm |
| Plug and play | Yes |
| Standards and protocols | Bluetooth 4.0 |
| Width | 14.8 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows XP |
