Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Certification | FCC, CE |
|---|---|
| Depth | 54 mm |
| Height | 24 mm |
| Input voltage | 5, 9, 12 V |
| LED indicators | Power |
| Networking standards | IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u |
| Plug and play | Yes |
| Width | 80.8 mm |
