Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 175 mm |
|---|---|
| Imprint | Wiley Blackwell |
| ISBN | 9781405105354 |
| Languages | English |
| Number of pages | 149 |
| Publisher | Blackwell Pub. |
| Spine width | 12 mm |
| Weight | 290 g |
| Width | 245 mm |
