Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 224 mm |
|---|---|
| Imprint | Bloomsbury Wildlife |
| ISBN | 9781472900920 |
| Languages | English |
| Number of pages | 256 |
| Publisher | Bloomsbury Publishing (UK) |
| Spine width | 22 mm |
| Weight | 384 g |
| Width | 146 mm |
