TracoPower TEP 75-2416WI 24V DC/DC converter
Brand
TracoPower
MPN:
TEP 75-2416WI
SKU:
TEP 75-2416WI
Sponsored
TracoPower TEP 75-2416WI DC/DC converter (component) 24 V DC 28 V DC 2.7 A 75 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)