TracoPower THN 15-4812WI DC/DC Converter 48V 12V 1.3A
Brand
TracoPower
MPN:
THN 15-4812WI
SKU:
THN 15-4812WI
Sponsored
TracoPower THN 15-4812WI DC/DC converter (print) 48 V DC 12 V DC 1.3 A 15 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
TracoPower TMR 6-2412 PCB DC/DC Converter
View Product
TracoPower THN 15-2411WI DC/DC converter (print) 24 V DC 5 V DC 3 A 15 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)
View Product
TracoPower THN-HS1 Thermal Sink 24.5 x 24.5 x 6.5 mm
TracoPower THN 15-1211 DC/DC Converter 12V 5V 3A