Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
12.99 GBP
18.10 GBP
26-05-2026 11:08:12
18.10 GBP
18.10 GBP
26-05-2026 08:58:54
| Author | Jacqueline Wilson |
|---|---|
| Country of publication | UNITED KINGDOM |
| Dimensions | 198x129 |
| Height | 195 mm |
| Imprint | Yearling |
| ISBN | 9780440869979 |
| Languages | English |
| Number of pages | 572 |
| Page count | 592 |
| Publisher | Penguin Random House Children's UK |
| Spine width | 39 mm |
| Status | In Print |
| Weight | 414 g |
| Width | 126 mm |
