Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
52.20 GBP
52.20 GBP
| Height | 360 mm |
|---|---|
| Imprint | AVedition |
| ISBN | 9783899862713 |
| Languages | English |
| Number of pages | 323 |
| Publication date | 29 Nov 2017 |
| Spine width | 51 mm |
| Weight | 1890 g |
| Width | 238 mm |
