Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | GoPro |
|---|---|
| Case carrying style | Backpack |
| Colour | Black |
| Compatible products | Action cam |
| Depth | 127 mm |
| Height | 482.6 mm |
| Moisture resistant | Yes |
| Side pocket | Yes |
| Tablet compartment | No |
| Weight | 1020 g |
| Width | 241.3 mm |
