Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
10.99 GBP
10.99 GBP
29-04-2026 04:26:23
| Author | Trudi Canavan |
|---|---|
| Book type | Paperback |
| Dimensions | 130x201 |
| Edition | 1 st paperback |
| Height | 197 mm |
| Imprint | Orbit |
| ISBN | 9781841495965 |
| Languages | English |
| Number of pages | 544 |
| Publication year | 2013 |
| Publisher | Little, Brown Book Group |
| Spine width | 35 mm |
| Weight | 370 g |
| Width | 131 mm |
