Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
64.88 GBP
192.72 GBP
05-05-2024 11:31:34
112.99 GBP
192.72 GBP
17-11-2025 17:40:42
192.72 GBP
192.72 GBP
20-06-2025 16:10:28
| Certification | CE, FCC, BSMI |
|---|---|
| Colour | White |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 100 mm |
| ECC | Ja |
| Height | 6.8 mm |
| Housing material | Plastic |
| Interface | Serial ATA III |
| Memory type | MLC |
| Operating voltage | 5 V |
| Package type | Box |
| Solid-state drive capacity | 128 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Type | Internal hard drive |
| Weight | 52 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 69.8 mm |
