Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
21.99 GBP
144.69 EUR
17-11-2025 17:40:44
22.97 GBP
144.69 EUR
05-05-2024 11:31:35
144.69 GBP
144.69 EUR
20-06-2025 16:13:54
| Capacity | 65536 MB |
|---|---|
| Certification | CE, FCC, BSMI |
| Colour | Zwart, Grijs |
| Depth | 8.6 mm |
| Device interface | USB Type-A / USB Type-C |
| Form factor | Dop |
| Height | 28.6 mm |
| Linux operating systems supported | Ja |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| USB version | 3.0 ( |
| Weight | 3 g |
| Width | 14.3 mm |
